MMO: The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
Bugün yaklaşık 10 tane World Boss + 1 Dolmen + 1 Dungeon temizledik. Ben [Healer] @Ayro [Offtank] @Duman [DPS] rollerini üstlendik. Gerçek bir tankımız olmadığından aggro sıkıntımızdan zorlandığımız bir kaç kısım oldu fakat genel olarak pek zorlanmadan hedeflediğimiz her şeyi kestik. 4. birisi daha online olsa tank olmasa bile dps arttığından işimiz oldukça daha kolay olurmuş onu farkettim. Özellikle güzel aoe damage vuran bir sorcerer baya iş görürdü.

Guilde herkesi bekleriz

Çoğu bossta sürekli dodge ve heal yapmam gerektiğinden ss alamadım, şimdilik bunlarla idare edin:
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün müsait olursanız tekrar yapalım bende katılayım bu sefer saddest
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Oyunu tekrar indirdim. Guilde katılmak isterim, denk geldiğimizde atarız.
Oynadığım stamplar ve magplarım var. Stamplar hali hazırda pve tank, magplar ise pvp buildinde. Ama herşey değişebilir, henüz gözden geçiremedim buildleri.
Ara
Yarınla birlikte 1 haftalık bedava ESO PLUS süresi var, o esnada DLC içeriklerine kasmak isabetli olabilir.
Bu gece gireriz diye düşünüyorum, ancak boss/dungeon için toplanmak gerekiyor onun için çaba sarfetme konusunda ben istekli değilim. Eş zamanlı online olan kişiler olursa yaparız.
Aynen, direk belli bi saatte toplanma gibi planlı etkinlikler şu an bana da uymuyor. Aynı anda online olursak beraber dungeon atarız.
Ara
bu gece aktif olurum büyük ihtimal
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Bugün itibariyle başlamış 1 haftalık ESO PLUS triali var, tüm DLC'lere erişebiliyorsunuz, banka kapasitenizi 2 katına çıkarabiliyorsunuz, crafting bag kullanabiliyor ve outfit boyayabiliyorsunuz.

Ben Dark Brotherhood'dan başladım.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Clockwork city etkinliği de var, daily quest günlük 2 ticket veriyor. Daha sonra 10ticket ile 1 tüy alabiliyorsunuz. 4 farklı tüy ile de bedava binek veriyor.

Bu arada biri guild daveti atarsa, online olduğumuzu daha rahat görürüz.
Ara
Offline iken davet atılabiliyorsa ben atarım bugün girince.

Dün Anvil (Dark Brotherhood) mapını neredeyse tamamladım ama görevlerde hala bayağı gerideyim diye tahmin ediyorum. Trial bitmeden Dark Brotherhood ile Thieves Guild'i tamamlamaya çalışıcam.
Bu oyun indirimlerde yaklaşık ne kadat düşüyor. Haftaya indirimlerde belki alabilirim.
Ara
(16-11-2018, 15:31)birisi43 : Bu oyun indirimlerde yaklaşık ne kadat düşüyor. Haftaya indirimlerde belki alabilirim.

28 küsür olması lazım.
Ara
Guildimiz 9 kişi, 1 kişi daha eklediğimizde guild store erişimimiz olacak. O zaman birkaç farklı level için health veren yiyecekler paylaşabilirim. İhtiyacı olan da alır kullanır. Neredeyse master crafter olan bir karakterim var. 50level 160cp olduğunuzda da bana gerekli malzemeleri getirirseniz erişimimin olduğu setleri sizin için basabilirim.
[+] 1 üye Sylvanas nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
%50 indirimde.
İndirimde alınabilir, oyunun DLC'siz hali bile birçok içerik sunmakta.
Ara
%50 İndirim 20 Aralık'a kadar devam ediyor.

hby6qc.gif
Ara
20ecim.png
9h4fml.png
hby6qc.gif
Ara
Yeni hikaye paketi(Morrowind, Summerset gibi) ile oyuna Elsweyr bölgesi, Necromancer sınıfı ve ejderha düşmanların geleceği ortaya çıktı.

https://dottzgaming.com/blog/eso-elsweyr...d-dragons/
hby6qc.gif
Ara

Şahsen trailer beni gram etkilemedi, ejderha konseptini sevenler farklı düşünebilir tabi.
Ara
Arada bir etkinlik falan mı yapsak?
Ara
(04-02-2019, 12:55)Capitan Bolin : Arada bir etkinlik falan mı yapsak?

Benden başka aktif oynayan kalmadı ama belki bir gece boss-dungeon vs için @Dumanle @Voidian gelebilir belki.
hby6qc.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.