[MP] EU4 - Multiplayer : Eylül 2015 [2]
Income'da dün gece baktığımda ben birinciydim ? :/
Ara
(23-09-2015, 13:07)Redtay : Income'da dün gece baktığımda ben birinciydim ? :/

Yoo   *_*
Kolonilerini hesapladıysan olabilir ?
Ben onlarla barış yaptığımda... Onlar olmayacak!
Ara
Kolonileri hesaplamak? Total Income'ın içinde hepsi var
Ara
Yok sana verdikleri vergi var orada sadece ben onunla birlikte aldım. sen direk kolenilerin parasını aldıysan bilmiyorum.  Dev sırlamasındada dlc olmadığından kolenilerinizi hesaplayamıyorum
Ara
Kolonilerin Dev Puanları zaten sayılmaz ?
Ara
Hesaplanır, çünkü onları sen oluşturdun ve doğrudan sana bağlılar, ordusu ile ticareti ile vergisi ile donanması ile. Tabi Liberty Desire %50'yi geçmedikçe.
G0kMNN.png
Ara
Amerikadan Avrupaya mudahale etmeyi bırak kabileleri bile yenemiyorlar neden hesaplansın ? :) . Oyun kendisi mi hesalıyor ledger'de yoksa ?
Ara
İberya'yı işgal eden Meksika'dan, Endonezya'ya çıkan Kolombiya'dan hiç haberin yok galiba. :)
G0kMNN.png
Ara
Biz normalde kolonilerin gelişmişliğini %100-%bağımsızlık isteği formülüyle hesaplıyorduk.
Yani %50 liberty desire'a sahip bir koloninin sadece yarı Development değeri ülkeye ekleniyordu.
EqXavq.png
7blRBr.png
1k8zlj.png
Ara
images?q=tbn:ANd9GcStZqCaX2YXKQEDc2OWCUS...f-OiRPxx5g
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu zamana kadarki EU4 Multiplayer konuları içerisinde gördüğüm en kötü grafik bu.
(24-09-2015, 18:30)Duman : Bu zamana kadarki EU4 Multiplayer konuları içerisinde gördüğüm en kötü grafik bu.

Siz ne bileceksiniz ben orda paintden her pixeli teker teker boyayarak yaptım !! :D
Ara
Bu gün  oyun olucakmı malum bayram trafigi 12 den beri yoladım hala eve varamadim
Ara
Multiyi okul başlangıcı ve ygs hazırlığı için bırakıyorum.
Ara
Ekim 1 Multiplayerı kuruldu geçmek isteyen kişi sayısına göre Yarın oyunun başlayıp başlamayacağına bakacağız . Isterseniz oyunu hafta içi odaklı yapabiliriz .
Ara
Cumartesi pazar günleri olsun bence sadece.
[+] 1 üye necmi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gp oynayan oyunculardan cevap bekleniyor ...
Ara
Ne zaman MP var?
G0kMNN.png
Ara
Normalde Bu akşam yapılacaktı
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.