Plan Z [Forum Oyunu Başladı Almanlar İngilterede]
(21-03-2017, 22:42)PashaZade : Sağ tarafa hava desteği iste.

@Sübaşı , tank avla sen de bu Mareşalken istediğim son görev olabilir. Eğer ZenderX'i tahminlerim doğrultusunda önüme çekmeseydim çoktan gitmiştik xd.

Gif mif yok bu arada ne kayıp ne zafer.

İki tur felan daha sürebilir savaş seçeneklere göre...(Belki daha fazla)

Ekledim zayiatları yazıdanda anlaşılabildiği gibi en büyük zayiatlar HulkSpider ile ZenderX'in birliklerde oldu.
Ara
Benim sözümü dinlemeyenleri ordudan atabilme yetkim olsun. (Hani lideriz ya xd )
Hulkspider ile gayet güzel planlar kurabiliyoruz, fakat napolyon dediklerimizin tam tersini yapıyor. Ordu içine yerleşmiş ajan resmen, ordudan ihraç ediyorum.
Ara
Napolyon Raf'ı çağırmasaydı çoktan uçmuştunuz yalnız.
Ara
Bizim mareşalde fazla atarlı mesela :D
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
Alakası yok. Dediğimi yapsaydı ZenderX'in tümenleri çoktan yok olmuştu pashacım. 
@Menars
Olması gerekende o olum zaten, roleplay falan güzel oynuyor.
[+] 1 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Seni lider yapanda onun verdiği oy sonuçta :D .Bu arada plana katılmıyorsa suçludur diye birşey düşünemeyiz.Senin planının neden daha iyi olduğunu kanıtla gene uyar zaten
Ara
Şehir merkezini kontrol altına almak istiyorum.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
Benim planım iyidir değildir bilemem. Fakat savaş dediğimiz futbol maçı gibidir. Takım oyunudur. Takım hücuma çıkarken sen defansa kaçarsan nasıl gol atarsın?
Kendi görüşlerini eklerse ona göre ekleme / düzenleme yaparız.
Ara
Şehiri kim tutarsa tutsun ismini Yeni Cehennem yada Cehennemin Kapıları felan yapsın bence.İki tarafta birbirine saldırıyor kan gölü :D .
Ara
Tüm generallere tekrar teşekkür ediyorum. Planlarımdan şu ana adar çıkmayıp ''demokratik'' bir şekile karar verdik.

Eğer bu aşama da da kesin bir sonuca yaklaşamassak, zaten İstifa etmeme gerek kalmadan XenderX'i havaya uçarcaklar. Bu sebeple hakkınızı helal ediniz.

Disko-hitler.gif
[+] 1 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben başta dedim Hitler´den aldığın emirleri uyguluyoruz diye :D
Fakat bu yolda ölmeye hazır ordularımızın hiçbir pişmanlığı ve korkusu yoktur.Biz başarısız olsak bile çocuklarımız bizim yerimize amacımızı yerine getirir.
Victor Hugo
[+] 1 üye Menars nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Napolyon bu yaptığın saçmalık. Hava saldırısına açık bıraktın tüm sağ kanatı. Şimdi sağı yarabilirdik... Pro haklı planı mükemmel işlemediyse de iyi bir plandı bu ve şuanda napolyon verdiği şıkla hava saldırısını sağ olsun PİYADELERİ UÇAKSAVARLARLA avlamak için önünü açtı. Savunma pozisyonu lıkkını seçiyorum. Tr sana bunun taktiğini yazacağım...
Ara
Sakin pat diye bitmiyor savaş daha ortasındayız.O seçenek geldiğine göre ona göre tekrar gelişir savaş tekrar karar alırsınız.
Ara
En fazla kaç aşama uzar @TR Ace Generallerime umutsuz vaatler vermeyeyim.
Ara
(21-03-2017, 23:08)PashaZade : En fazla kaç aşama uzar @TR Ace Generallerime umutsuz vaatler vermeyeyim.

Şu durumda 3 Tur.da biter olarak gözüküyor bana ama bakalım.Bunu kısaltmak yada uzatmak size kalmış.
Ara
maxresdefault.jpg

Yüce Führerimiz Adolf Hitler, General Feldmarschal ve bendeniz Marschall PashaZade'nin hazırladığı rapora baktı ve çok sevindi. Bununla beraber içkiyi de bu sevinç gibi biraz fazla kaçırdı ve Gestapo tarafından dağıtılması yasaklanan Hitlerle alakalı bu çılgın görüntüleri sizlerle paylaşıyoruz :

[+] 2 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Saldırı yada savunma yapanlar özel olarak nasıl yapacaklarına dair taktik gönderebilirler isterseniz.

Ayrıca hitler içki içmiyordu :D .
Ara
Tamam @TR Ace hemen yazıyorum

Afiyet bal şeker olsun Führer ime yarasın biz burda iyiyiz merak etmesin daha Reich ın ordusu sapa sağlam duruyo :D

(21-03-2017, 23:41)TR Ace : Saldırı yada savunma yapanlar özel olarak nasıl yapacaklarına dair taktik gönderebilirler isterseniz.

Ayrıca hitler içki içmiyordu :D .

Aynen içki içmez doğru vişne suyu o çok sever ondan öyle görünüyor ağzına bi kere içki sürmedi Führerimiz :D
Ara
Führer gizli müslümandır.İngiltere´ye cami yapma planları bunun delilidir.Lütfen Führer´imiz hakkında asılsız iddialar ve paylaşımlar yapmayalım Mareşalim.
Victor Hugo
Ara
Biliyorum icmedigini zaten ince nokta da orasi
Nasi bir rapor gondermissek artik xd.

Bu arada giflerime nazar degdi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.