[Forum Oyunu] Königsberg 1945 [Savaş Başlıyor]
Ne yani millet askerlerini dinlendirirken ben G seçersem nolcak :DD
Ara
(21-04-2017, 21:47)Cpt.MacMillan : Ne yani millet askerlerini dinlendirirken ben G seçersem nolcak :DD

Tek başına Hurra
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
B)tank onar.

Bu arada işçi kampi gibi sayimiz var az degil. Tanktan sonra top yapcez. Birisi sovyet generallerini arastirsin. Captan sen yapabilirsin.

Bu arada ben oraya cin seddi orecektim yakisti mi @TR Ace xd.
Ara
B)Tamir edilebilecek sovyet tanklarını toplayalım
Ara
(21-04-2017, 21:56)PashaZade : B)tank onar.

Bu arada işçi kampi gibi sayimiz var az degil. Tanktan sonra top yapcez. Birisi sovyet generallerini arastirsin. Captan sen yapabilirsin.

Bu arada ben oraya cin seddi orecektim yakisti mi @TR Ace xd.

Gelecek savaşta duracak gene yaptığın şeyler.
Ara
generalleri neden araştırıyoruz ölü bedenleri şantaj için mi kullancaz @PashaZade
Ara
Turlar baştan sağma olmaya başladı yaw.
Ara
Planlarini ogrenirdik...
Ara
Bir de arkadaslar mumkun oldugunca benim sectigim secenekleri secmeyin
Zaten 40k adamiz bos yere harcamayin.
Ara
(21-04-2017, 22:11)Cpt.MacMillan : generalleri neden araştırıyoruz ölü bedenleri şantaj için mi kullancaz @PashaZade

Şansa göre bilgi bulabilirsiniz düşman ordusu hakkında kaç kişi seçtiyse o kadar yüksek ihtimal

(21-04-2017, 22:19)Probang : Turlar baştan sağma olmaya başladı yaw.

Yaw yazamazsın o benim kelimemdi bırak bunları :(
Ara
Beyler rahat olun ben Sovyetleri kovalarım :D 2 milyoncuk hemen halleder geliriz.(D şıkkını seçiyorum :D )
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
Bence herkes bir şıkkı seçsin hertürlü kazanç sağlayalım

E şıkkı seçilmemiş bende onu seçiyorum bir şekilde öğrenmek lazım
Ara
(22-04-2017, 00:09)menars : Beyler rahat olun ben Sovyetleri kovalarım :D 2 milyoncuk hemen halleder geliriz.(D şıkkını seçiyorum :D )

Senin gemilerde geliyor gelecek tur.
Ara
O gemilerin gemicikleri de olacakmı yanlarında ?
Ara
(22-04-2017, 15:33)PashaZade : O gemilerin gemicikleri de olacakmı yanlarında ?

Gemiciklerden kastın onların küçük eskort gemileriyse olacak bütün herkesi taşıyacak büyük gemiler arıyorsan yok
Ara
(22-04-2017, 16:06)TR Ace :
(22-04-2017, 15:33)PashaZade : O gemilerin gemicikleri de olacakmı yanlarında ?

Gemiciklerden kastın onların küçük eskort gemileriyse olacak bütün herkesi taşıyacak büyük gemiler arıyorsan yok

Tamam ama kendim için özel gemi istiyorum.  :sunglasses:

Tur ne zaman gelir bu arada ?
Ara
Ülkesini savunmayıp kaybetmesine göz yumanlar özel gemi mi istiyor? Ben moskovaya bakan dağlarda bir kabristan istiyorum. Şanlı alman askerlerimle beraber orada yatacağım...
Ara
Endişe etmeyiniz, Londra'yı alırken de kendim içün gemi istemiştim. Sebebi ise fetihten sonra tüm Bakanların ve Kraliyet ailesinin gemilerle esir alınarak Berline götürülmesi idi.

İsterseniz Stalin ile birlikte sizin naaşınızı da Berlin'e gönderebiliriz. Yine endişelenmeyin, benim emrimle hazırlanmış bir gemi oldugundan huzur içinde yatabilirsiniz.

Reichsmarschall Pashazade
Ara
Ben ülkeme geri dönmeyi değil onun için ölmeyi düşünüyorum. Bizler askeriz insanlar bizden zafer bekler korkarak karargahta zaferi beklemeyi değil. Sizde geri dönmeyi düşünmeyin. Sonunu düşünen kahraman olamaz sayın(!) reichsmarschall
Ara
Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bayım ; kendi kurdugunuz laf oyunlarında mağlub olacaksınız :

Bizler Almanya için düşmana karşı savaşırken ölen askerleri değil de ölmeyen , hala düşmana karşı savaşıp yaşayan askerleri tercih ederiz. Ve bunu her daim de yerine getireceğiz. Siz ölebilirsiniz.

Nitekim, Almanya ve Führer için yaşayıp düşman askerlerine karşı savaşmaya devam etmek için sizin tabirinizle ''kaçmak'' gerekiyorsa yapılır. Çünkü bu kaçmak değil taktiksel harekettir.

Tabi cephenin önünde ölmeye razı olan bir ''er'' gibi konuştuğunuzdan ötürü, size taktiksel geri çekilmenin savaş stratejisi için önemini anlatsam da ne kadar tesirli olacağından emin olmadığım için buna kalkışmıyorum. / saygılarla.

Reichsmarschall'ınız Pashazade
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.