Europa Universalis IV: Rule Britannia - İlk İzlenimleriniz
(22-03-2018, 13:53)Voidian : Böyle bir sistem gelirken her ülkeye özel görev eklenmemiş olması sıkıntılı bir durum, görevi olmayanlara gereksiz dezavantaj oluyor.

Ben Kızılderili dışında bir şey oynamadığım için Avrupa'daki değişiklikler ile ilgili yorum yapamayacağım.
Ancak bizim burda aynı tas aynı hamam.DLC varmış yokmuş fark-etmiyor.
Bilgi paylaşımı ve yenilikçilik desen Level 1 teknolojide başladığımız için böyle bir lüksümüz yok.
Görev sistemi herkeste aynı.Genelde ordu bas development arttır tarzı.Onda da çok bir avantaj elde edemiyorsun.

Kuzey amerika oyunun en çok dışlanan bölgesi.Ne formlayabileceğiniz bir ülke var.Ne gelişmek için bir şey.
Conquest of paradise dışında da buraya özgü bir şey yapılmadı.
Vanilla versiyonu 2 saat oynadım o bana yetti.Kendi modlarımla takılmaya devam edeceğim.

İyi Forumlar.

407aff3492bd977f98c710b0889ed0da.jpg
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
[+] 3 üye KARTAL nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Europa Universalis IV: Rule Britannia - İlk İzlenimleriniz - Yazar: KARTAL - 22-03-2018, 14:34

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.