Oyun başında çok fazla agresiflik alıyorum
Herkese selamlar ben Emre EU4 de yeni bir oyuncu sayılırım oyun mekaniklerini öğrendim sayılır ama bir sorunum var arkadaşlar dün bilgisayarıma format attıktan sonra tekrar oyunu yükledim ve girdim yeni campaing açtım Osmanlı ile ama Osmanlı oyuna 11/10/10 toplam da 31k ordu ile başlarken şimdi 10/14 toplam da 24k ordu ile başlıyor bir diğer sorun diğer campainglerim de Bizansın tüm topraklarını alabiliyordum şimdi alamıyorum alırsam eğer çok fazla agresiflik yiyorum aynı şekil de Candara girdiğim de 2 toprağını alamıyorum alırsam yine aynı şekil de koalisyon kuruluyor format atmadan önce böyle şeyler yoktu acaba ayarlar da ya da farklı bir şeyler de bir hata mı yaptım çözemedim yazım biraz uzun oldu okuyup yardımcı olursanız teşekkür ederim hoşçakalın
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Oyun başında çok fazla agresiflik alıyorum - Yazar: Landeagle12 - 30-09-2018, 08:44

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.