Victoria 2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
İki soru sormak istiyorum. Asker bakım maliyetlerini barış zamanında kısmanın çok ciddi bir zararı olur mu yoksa eu4 oyunundaki gibi savaşa yakın tekrar açarsak hiçbir şey olmamış gibi devam edebilir miyiz? Bir de Sicilya ile oynuyorum, vatikana savaş açtım ve savaşa Fransa da katıldı, yalnız bunlar müttefik falan değildi, sanırım Vatikanı koruma altına almıştı emin değilim, neyse bir on yıl sonra bu kez modenaya savaş açtım ve o savaşa da Avusturya geldi, oyunda bu anlamda nasıl bir mekanik işliyor acaba detaylandırabilir misiniz? 25i geçmemesi gereken kızgınlıktan söz etmiyorum onu kavradım, ama bu süper güç devletlerin savaş açtığımız küçük devletlerin yanında savaşa girmesi canımı sıkıyor. Etkileme mekaniği var sanırım ancak menülerde tam olarak hangi ülke hangi ülkeyi etkiliyor ve olası savaşlarda onun safında savaşa katılır şeklinde görmemin yolu var mı?
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Victoria 2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: Zebercet - 10-11-2018, 02:49

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.