CK2 - Holy Fury İle İlgili Görüşleriniz
Paganlarda reform ederken kültürünüze veya dininize göre ek bir seçenek geliyor. Genelde doktrin'in birine bunu seçiyoruz. Diğer doktrin için en ideal seçim ne olabilir diye bikaç farklı kombinasyon denedim. Agnatic Clans doktriniyle yalnızca erkeklerin başa gelebildiği müslümanlardaki open elective veraset sistemine geçiyoruz. Oyundaki en kolay ve en op yönetim biçimi de bu zaten. Müslümanlardaki tek dezavantajı olan decadence olayı da bizde mevcut olmadığı için aşırı op bir verasete sahip olmuş oluyoruz.
Dini lideri kendisi seçmeyen var mıdır? Veya neden kendi kendini lider yapmaz bilemiyorum. Orda çok bi varyasyon göreceğimizi sanmıyorum. Dinin doğası olarak da vassallardan levy alınca eksi vermeyip great holy war'a izin veren warmongering rp dışında tek tercih olacak gibi duruyor.
Sic Parvis Magna
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
CK2 - Holy Fury İle İlgili Görüşleriniz - Yazar: altnkurt - 17-11-2018, 17:18

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.