Günlük: EU4 - 1.28 Spain Yaması Başarımları ve Gelen Yorumlara Dair
(04-12-2018, 15:48)KARTAL :
Alıntı:Bunlar oldukça haklı endişeler ve ilgimi çeken bir yorumdan bahsetmek istiyorum. Bu yorum, planlarımızı ve ne yaptığımızı gelişim süreci sırasında oldukça geç paylaştığımız için oyunculardan gelen geri bildirimlerin ve önerilerin oyuna dahil edilememesi ile ilgiliydi. Böylece topluluk, oyundaki özellikler veya değişiklikler için öneri getirdiğinde bu önerilerin çıkan ürünlerde yer almaması onları haklı olarak üzüyordu.

İmparator: Rome 'daki negatif etkileşimin üstüne Iberya DLC'sinin hoş karşılanmaması Paradox'u sarsmış gibi.

Başarımlara gelirsek,
Iberya DLC'sinde neden yerliler ile ilgili başarımlar var ? - Yanlış anlaşılmasın ben yerlilerle çok oynarım ama alakasız gibi-
İlaveten şu başarımda Rastgele Yeni Dünya özelliği etkinken yerli bir ülke ile oynamanı istiyor da bildiğim kadarı ile yeni dünya aktifken o bölgeden ülke seçemiyorsun.
Ben mi bir yerde bir şey kaçırıyorum acaba ?

where_am_i.jpg Where Am I?  – Rastgele Yeni Dünya etkinken yeni dünyadaki yerli bir ülkeyle başlayıp yeni dünyanın tamamını keşfedin

Rastgele ülke seçerek defalarca deneyince gelebiliyor diye biliyorum ama vardır bi acıklaması
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
EU4 - 1.28 Spain Yaması Başarımları ve ve Oyun Hakkındaki Endişeler - Yazar: Mabella - 04-12-2018, 16:34

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.