Blog: 31/01/2019 - Forum Makaleleri #12: Eski Dostlara Veda
Bende yanlış olmasın 2009 2010 dan 2016 ya kadar pfyi aktif takip ederdim. Fakat 2016 da cemoo nickli bir arkadaş beni saçma bir sebepten banladı. Bende o tarihten itibaren foruma hiç girmedim. TWT mazim daha eski fakat paradox oyunlarına başlayınca twtde çok takılmaz olmuştum. Allahtan burası vardı da pfden sonra takılacak kaliteli bir forumumuz oldu. Bu konuyu görünce seneler sonra pfye girip bir bakayım dedim. Bu bumin nickli arkadaş twtden talha galiba dumana fena yardırmış. Adam amma kin tutmuş ya. Bir burda dumanın yazdıklarına bak birde onun pfde yazdıklarına bak. Kalite burdan belli oluyor zaten. İşte o kalite bu forumu bu günlere getirdi. Bu foruma emeği gecen herkese teşekkürler. Eski içerikler içinde kimse üzülmesin bu dünya bir gölgeliktir her şey gelip geçer. Biz burda daha iyisini inşa ederiz.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
31/01/2019 - Forum Makaleleri #12: Eski Dostlara Veda - Yazar: Semavi7 - 01-02-2019, 10:46

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.