Age OF 3 Late si kuvvetli olan ülkeler
Arkadaşlar bu gece arkadaşımla savaş yapıcaz  sürekli japonları alıp benimle dalga geçiyor çünkü sevdiğim ırk hollanda ve hollanda ile yenemiyorum sonuna kadar gelişene kadar bekliyoruz ve oyunu en hızlı seviyede oynuyoruz piyadeler bile araba gibi koşuyor, buda onların samuraylarını epey güçlü kılıyor bana bir taktik verir misiniz,  Hangi ırkı alırsam latede çok seri bi şekilde japonları patlatırım adeta timur gibi oynuyor arkadaşım ve kin öfke doluyum sahteliklerle kazanıyor, meydan muharebesinde onu yeniyorum özellikle azteklerle canına okudum, fakat arkadan saldırıp ülkemi yıktı bana öyle bir şey söyleyin ki sizden ricam budur taş üstünde taş koymayayım sevgiler cevabınızı ivedik ile bekliyorum :D
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Age OF 3 Late si kuvvetli olan ülkeler - Yazar: LucDESERTWALKER - 17-04-2019, 19:51
Age OF 3 Late si kuvvetli olan ülkeler - Yazar: Alduin - 17-04-2019, 23:21

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.