Imperator: Rome - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
(26-04-2019, 20:40)cennaro : Biraz fazla sorum var açıkçası.

1. Ticaret antlaşması yapamıyoruz sanırım, sadece iç ithalat var galiba, 3 trade route var diyor giriyorum hiçbir eksik ürünün ithalini yapamadım pasif görünüyor hepsi.
2.Şehirlerin supply limiti nasıl artırabiliriz?
3.Freeman tribesman slave artırmanın bonusları var malum. Üstlerine tıklayarak mı yapıyoruz? Bazısında artı işareti var promote filan mı o?
4. Supply limiti yeten şehirde ordu attrition yiyor bu nasıl iş?
5. Pretender support mesajı geldi yukarıya. Baktım bir sürü bürokratım zaten heir olan oğlumu destekliyormuş. Bu zararlı bir durum mu, müdahale etmeli miyim?

Tam emin değilim ama çözebildiğim kadarıyla anlatayım.
Ticarette alabilceğin, ilişkin yeten adamlardan fazlalık ürünleri alabilirsin. Onun dışında iç rotalar kurarsın. Satışta sana gelen teklifleri kabul etmekten başka yol yok.
Şehirlerin supply limiti nüfus ve granary ile artıyor olması lazım. Geleneklerle de arttırabilirsin.
Artı işareti o an büyüyen yeni nüfusun hangi sınıftan olacağını gösteriyor. Stellaristeki gibi büyüme bonuslarıyla nüfusu artırabilirsin. Nüfusların puan harcayarak bi üst seviyeye çıkartabilirsin.

Ötekileri ben de bilmiyorum.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Imperator: Rome - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: altnkurt - 26-04-2019, 21:04

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.