Victoria 2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
(08-06-2019, 13:22)Sezar : Oyunda maalesef diplo annex yok. Ama bazi ozel durumlarda SOI (Sphere of influence) na alarak devleti ilhak edebilirsin. Prusya'da bu olay var. Kuzey Almanya devletciklerini SOI'ne alarak NGF(North German Federation) decisioni araciligiyla ilhak edebilirsin. Daha sonra sanirim Fransa'dan Alsace-Loren bolgesini alip guney almanya devletlerinide SOI'ne aldiktan sonra form Germany decisioni ile Almanya'yi birlestiriebilirsin.

Hocam oyunu Türkçe yamayla oynuyorum. Etki alanına eklemeyi kastettiniz sanırım. 100 puan lazım diyor ancak bende henüz 40 puan var ve çok düşük hızda yükseliyor. Dahası ben bu puanın nerede olduğunu da göremiyorum sadece etki alanına ekle sekmesinin üzerine gelince gösteriyor. Bu puan neyin nesi ve nereden bakabilirim?

Bir de bu her ülkeye göre değişen bir puan sanırım her ülkede farklı gösteriyor.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Victoria 2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: Zebercet - 08-06-2019, 14:39

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.