[MOD] Crusader Kings 2 Yeni Türkçe Yama Çalışması (İptal Edildi)
(26-01-2020, 18:41)Dark Triad : Eventlerin çogu türkçe degil Eventler türkçe olmayınca da oynun bir anlamı kalmıyor eventlere odaklanmanızı tavsiye ederim
Tavsiyeniz dikkate alınmıştır.

(26-01-2020, 16:12)Seherbaz : Çeviri devam ediyor mu ?
Devam etmektedir.

(21-01-2020, 18:46)Seherbaz : Selamun Aleyküm çok özür diliyorum belki günde 100 defa soruyorlardır  bilmiyorum ama acaba bir sonraki yamaya güncelleme ne zaman gelecek 2 ay oldu gelmedide ? ( işinin zor olduğunu ve normal yaşantınında olduğunu biliyorum lütfen bu yazdığımı kötü veya yanlış anlama normalde 1 haftadır yazacaktım yanlış anlaşılır diye yazmadım cevap verirsen eğer çok sevinirim birde acaba şuan % kaç türkçe olduğunu yazabilir misin elinde böyle bir bilgi var mı ? )
%'lik bilgisini bende tahmin edemiyorum ama yakın zamanda güncelleyeceğim.
[+] 1 üye turkish_yamacı nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Crusader Kings 2 Yeni Türkçe Yama Çalışması - Yazar: turkish_yamacı - 02-02-2020, 13:27

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.