EU4 - İspatlayamayacağınız Fakat Doğruluğuna Emin Olduğunuz Şeyler
Timurun çevresinde bir devletle oynarken çin ve timur her seferinde yarışa giriyor timur vassallıyor yada toprak alıyor çin vergiye bağlıyor.Ne yaparsam yapayım birine bağlı olmadan olmuyor(orta asyada çin ve timurun tam ortasına gelen devletlerde)
Timurun kuklalarından biriyle oynadığımda Osmanlı'dan bağımsızlık için destek aldığımda ilhak süreci dışında ne zaman bağımsızlık isyanı başlatsam Memlük Osmalı savaşı çıkıyor ya da Osmanlı başka bir savaş başlatıyor ve her nedense kaybediyor.Ben savaşımı kaybedince Karşı atağa geçip kazanıyor.Ne yaparsam yapayım gelmiyor(bağımsızlık savaşını desteklediği halde).Bağımsızlığını kazanması için İskandinav devletlerine bile yardım ediyor ama bana gelmiyor illa ilhak ediliyorum.
Şanssızlık bende mi değil mi anlayamadım
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
EU4 - İspatlayamayacağınız Fakat Doğruluğuna Emin Olduğunuz Şeyler - Yazar: korkusalan - 30-04-2020, 15:44

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.