RTS: Offworld Trading Company
Bir kaç gündür bu oyuna sardım. Oyunu geçtiğimiz haftalarda Epic Games ücretsiz vermişti. Eğitimden sonra sadece skirmish oynadım. Başta baya zorlamdım, zira bazı önemli trickler var bilmeyince çok zorlanıyorsun. Zevkli olmuş, silah olarak parayı kullanıyorsun. Skirmish'de amaç rakip şirketleri satın almak, herkesi alınca oyunu kazanıyorsun. Oyunda madenler ve üretimler var. Kısıtlı alan içerisinde hangi ürünün ya da madenin fiyatı yükselmişse ona yöneliyorsun. Tabi hackerlar sayesinde sanal fiyat artışı ya da düşüşü de sağlayabilirsin. Kara borsadan aldıklarınla rakip firmaların üretimlerini de sekteye uğratabilirsin. Eğlenceli bir oyun olmuş. Ama devamlı fiyat kontrolü yapıp, üretimi değiştirip, bir yandan da rakiplerin senin şirketi satın almadan önce onlarınkini almaya çalışmak gerilim dolu olabiliyor. Sonralara doğru iyice heyecanlanıyorsun.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Offworld Trading Company - Yazar: Doraemon - 04-09-2016, 04:05
Offworld Trading Company - Yazar: elefsar - 14-05-2020, 19:00
Offworld Trading Company - Yazar: Onur34 - 24-02-2021, 22:09
Offworld Trading Company - Yazar: altnkurt - 24-02-2021, 23:22
Offworld Trading Company - Yazar: elefsar - 18-04-2022, 12:08
Offworld Trading Company - Yazar: SoulForged - 18-04-2022, 15:13
Offworld Trading Company - Yazar: Craetus - 19-04-2022, 02:03
Offworld Trading Company - Yazar: SoulForged - 19-04-2022, 10:07

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.