Victoria 2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
(20-05-2020, 14:56)Littleİskender : Canım sıkıldığı için belki bilmediğim birşeyler vardır diyerek victoria 2 nin tutoriallerine bir göz gezdiriyim dedim

Görsel

Tutoriala göre (altını çizdiğim kısım) resimdeki butonun stockpile kısmında olması ve devreye soktuğum zaman stockpile deki malların halkın alımına açılması gerek.Ancak ben oyun içinde böyle bir butona rastlamadım.Acaba bu buton eski sürümlerde vardı da tutoriel mi değişmedi yoksa farklı bir yerde de benmi rastlamadım bilen varsa beni aydınlatabilir mi?
Ben de tam olarak böyle bir butondan haberdarım. Gördüm evet ama bazen kayboluyor bu konu hakkında pek bilgim yok. Belki @Mabella @Wayfear bilirler.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Victoria 2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: Yasin Ahmet - 20-05-2020, 15:06

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.