Imperator: Rome - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
Bende öyle biliyorum, bir daha bir deneyeyim. Benim aklımdaki sadakat 15 idi. Belki yanlış hatırlıyorum 20 de olabilir.

Bu arada yeni oyuna başladım. Bu sefer makedonyayı aldım. Teknolojiye dikkat edeceğim diye hiç bina yapmadım, en önemlilerini aldım.
Tavsiyeniz var mı ?
1- Frigya ile savaş gireceğim diye müttefik sayısını çok yaptım. Epir, Sparta, Roma ve Frigya topraklarında bir tane daha var onunla müttefik olup savaşa girdim ve tabii ki kazandım.
Roma haricinde diğerleriyle müttefikliği bozdum ama adamın her savaşına katıldım ama asker göndermedim. Trakya, kırım, istanbul topraklarını aldım. Yunanistanda da sadece frigyanın müttefikleri ve topraklarını aldım.

Frigya sürekli seleucidden dayak yiyor. Vali işini denemedim, onu deneyeceğim ve savaş ilan edeceğim.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Imperator: Rome - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: Elensar - 29-05-2020, 16:08

Konuyu Okuyanlar: 14 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.