[MP] Victoria 2 - HPM Multiplayer: Haziran 2020 (2)
1913 Dünya Haritası 

V2_MAP_RUS_1913.10.14_1.jpg

1913 GDP Sıralaması
Ekran_Alnts.PNG

Oyunun ilk bir saati Rusya'ya karşı kurulan Dünya Kaolisyonu -inanın nasıl oldu ben de anlamadım- savaşı ile geçti. Ardından oyunumuz çöktü ve tam 1 saatlik bir rehost sürecine girdik. Hem benim hem @Selene'un hem de @Yasin Ahmetin oto ve normal saveleri çalışmadı. Bunun ardından İsocuk'un oyun açıp oradan save almayı denedik ama o da olmadı. En sonunda ise İsocuk host oldu ve herkes save'i manuel indirip oyuna girdi. Bir yarım saat de öyle oynadıysak da @Faramir'in oyununun çökmesi ile rehosta gittik. Ama yine save bozulduğu için oyunu bitirme kararı aldık. İlk Gp oyunumdu ve tam beş kez isyancılara kaybettim. İlginç ve baya zorlu bir deneyimdi. Katılan bütün oyunculara teşekkürler. Umarım onlar da oynarken eğlenmiştir. 
[+] 4 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Victoria 2 - HPM Multiplayer: Haziran 2020 (2) - Yazar: Onur34 - 02-07-2020, 23:58

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.