[MOD] Crusader Kings 2 Yeni Türkçe Yama Çalışması (İptal Edildi)
(15-07-2020, 09:36)BigUnicorn : Yamayı indirdin mi acaba veya hiç ck2 oynadın mı @zero2900

Eski yorumlara baktığımda oyunu oynamış gibi duruyorsun. Çeviriyi de indirmişsin sanırım. Kesinlikle senin yaptığın yorumlar "boş lakırtı" hiçbir amaç göremedim. Neymiş efendim bu amatör çeviriler profesyonel çevirileri engelliyormuş. Profesyonel çevirileri .ddd? Profesyonel bir iş hiçbir zaman amatör bir işin gerisinde kalmaz bugün senin dediğin gibi ck2 yi %100 yama ile çıkacak olsa çoğu insan onu indirir ama bil bakalım ne eksik. Bu yüzden forumlarda ki bu gibi arkadaşlar sağolsun Yavaş ama azimli bir şekilde çeviriyorlar. Google çeviri suçlaması var onun hakkında bir şey söyleyemeyeceğim nereden çevirdi bilemem fakat çeviriler gayet anlaşılır oyunu genellikle ingilizce oynadığım halde yamayı gayet başarılı buluyorum. Senin gibi olumsuz eleştiriler (eleştiri olduğunu düşünmüyorum gayet yetersiz yorumlar bunlar) yapmaya çalışanların bir yere varamayacağını düşünüyorum.

Yama dünyasından bir haber olduğun çok açık. Bugün resmi yamalar yapan ekipler bir oyuna yama yapacaksa mümkünse ortalıkta çoluk çocuk işi olmasın istiyorlar. Yamada hiç bir şey anlaşılır değil. Oyunu anlamaktan kastın nedir? 2 yıldır %5 inden az bir kısmını kapsayan berbat bir çeviri var ve banka hesabı koymuş. ekip kurma çabası neden yok? Neden 1 milyon kelimenin üstünde içeriğe sahip yamayı ingilizce dahi bilmeden çevirmeye çalışıyor? Bunlara cevabın var mı? emek memek bunlar 90 lar geyiği. Adam burada yama yapıyorum diyip para istiyor. Yaptığı iş 4-5 a-4 lük içerik kısmını google dan çevirtmek .
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Crusader Kings 2 Yeni Türkçe Yama Çalışması - Yazar: zero2900 - 15-07-2020, 11:07

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.