Victoria 2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
(16-07-2020, 17:30)Enesrar : Fabrika kurarken  ihtiyaç olunan maddeye sahip olmama,Halkın ya da ordunun talep etmesine ve  fabrika çıktısının fazla olmasına dikkat ediyorum başka dikkat etmem gereken birşey var mı?(Rehberden birşey anlamadım  ve ben oynarken bu  formülü mantıken kurdum ve işe yarayınca devam ettirdim)

Bir de kurduğun eyaletin nüfusu ne kadar yüksekse o kadar iyi. Bunu da göz önünde bulundurmalısın. Ayrıca sanayinin kurulu olduğu eyaletlere öncelik vererek ülkenin her tarafına demiryolu yapmalısın. Fabrikaların throughput'unu baya arttırıyorlar.

(16-07-2020, 19:51)Enesrar : Güzel bir world war nasıl yapılır?Great warda çok dengesiz oluyor taraflar o yüzden ww1 olmuyor direk ww1 olarak başlatmak için bir yol var mı?

Bu rehberde Great War'un nasıl World War'a dönüştürüldüğünü anlatıyor.
IbnE9P2.gif
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Victoria 2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: Attila the Hun - 16-07-2020, 20:00

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.