Aksiyon: Dauntless
(16-08-2020, 17:22)reddga : Oyuna bugün başladım. Biraz oynadım ve birkaç sorum var:

1 - Anladığım kadarıyla oyunda sınıf sistemi silahlarla sağlanıyor. Support tarzı bir silah var mı ya da buna en yakın olanı?
2 - Pursuit'leri bitiremeden ölürsek kaybettiğimiz bir şey var mı?
3 - Toplanabilen otlar ne işe yarıyor?
4 - Şimdilik War Pike ile oynuyorum. Sol üstteki hasar yüzdesinin fazla olması bir işe yarıyor mu?

Merhaba,

1- Oyunda şuanda 7 silah var ve istediğin zaman değiştirebiliyorsun dediğin gibi sınıf sistemi o şekilde sağlanıyor. Ama oyunda support rolü yok malesef endgame buildlerine iceborne diye bir özellik koyuluyor ve lifesteal veriyor. Supporta en yakın sınıflar 35% dmg buffu verebilen hammer ve repeaters attack speed buffu verebiliyor takıma o ikisi var sadece.
2- Behemothun kırdığın parçaları ve topladığın bitkiler sende kalıyor hunt başarısız olursa ama görev ödüllerini alamıyorsun gold, cell gibi.
3- Otlar ile çeşitli potlar craftliyorsun. Attack speed, damage, stagger damage, wound damage vs veren. Oyunda en çok işe yarayan bufflar onlar bir de oyuna en son catalyst diye bir skill eklendi onunla pot süreleri ve etkileri 60% artıyor. Yeni meta bu diyebiliriz. Mantarları özellikle her gördüğünde toplamakta fayda var. Damage ve attack speed potları craftlamak için mantar gerekiyor.
4- Evet saldırdıkça barın doluyor ve 20% fazla damage veriyor warpikeda. Specialin ile depolayıp füze, lazer olarak kullanabiliyorsun ama buff sıfırlanıyor. Ayrıca her damage yediğinde yarılanıyor buffun ama tekrar doldurmak çok da zor değil.
[+] 1 üye Katastrofa nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Dauntless - Yazar: Katastrofa - 08-08-2020, 04:20
Dauntless - Yazar: reddga - 08-08-2020, 09:28
Dauntless - Yazar: Katastrofa - 08-08-2020, 12:52
Dauntless - Yazar: reddga - 08-08-2020, 13:07
Dauntless - Yazar: reddga - 16-08-2020, 17:22
Dauntless - Yazar: Katastrofa - 16-08-2020, 19:02
Dauntless - Yazar: Onur34 - 16-08-2020, 22:10

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.