Günlük: EU4 - Yönetim Kapasitesi Yenilikleri
200 yönetim kapasitesinin ne olduğunu herhalde bilmiyor bunlar. Zaten teknoloji ile alınan yönetim kapasitesi ortada. Birde oyunda yönetim kapasitesi yetmiyor bu tarzda bir botunu kullanmak kimse istemez. Toprakları state yapmazsan hiçbir getirisi yok. Ticaret şirketine versen oda state olan bölgenin kapladığı yönetim alanının yarısını kaplıyor. Bazı bölgelerle ticaret şirketi kursan bu seferde verimli olmuyor. Üstelik state olmayan bölgeler ve ticaret şirketlerinin aylık bazda yönetim puanı getirilerini aşırı derecede olumsuz etkiliyor. Kısaca fazla state olmayan bölgeleriniz varsa fazla ticaret şirketiniz varsa. Yönetim reformlarını tamamlama hızınız aşırı derecede düşünüyor. Bununla birlikte oyunda yönetim şeklinizi değiştirmek çeşitli eventler dışında imkansız yada oyun sonunu görüyor. Bu tarzda getirilen yenilikler oyuna zorluk eklemiyor sadece oyuncunun oyundan aldığı tadı kacırıyor.
Medeni Hayattan Bahseden Züppelere,
Barıştan Bahseden Kansızlara,
Maziyi İnkar Eden Namussuzlara İnanma..!
Millet, Kan Demektir.
Damarındaki Asil Kanda Türklük Varsa,
Zaten Savaşçılığı Duyacak Ve İsteyeceksin....
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
EU4 - Yönetim Kapasitesi Yenilikleri - Yazar: PCOyun - 27-10-2020, 14:18
EU4 - Yönetim Kapasitesi Yenilikleri - Yazar: jax61 - 27-10-2020, 15:25
EU4 - Yönetim Kapasitesi Yenilikleri - Yazar: Türk Şad - 28-10-2020, 14:34
EU4 - Yönetim Kapasitesi Yenilikleri - Yazar: PCOyun - 28-10-2020, 14:37
EU4 - Yönetim Kapasitesi Yenilikleri - Yazar: Selene - 31-10-2020, 20:03
EU4 - Yönetim Kapasitesi Yenilikleri - Yazar: PCOyun - 31-10-2020, 20:03

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.