Imperator: Rome - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
(22-03-2021, 00:18)Elensar : Merhaba arkadaşlar. Bu kültürlerle bütünleşmek için karar alıp(miras hakkı vs. ) onların mutluluğunu yükseltiyorum. Sonra da vali kararlarından asimile etmeyi seçiyorum. Doğru mu yapıyorum.

Şimdi fark ettiğim ki orada özgür vatandaşın üstüne çıkarma varmış. Bunu yaparsan diğer haklar gider. Fikri olan var mı ?

Kültürleri asimile etmek oyunda en temel amaç dolayısıyla asimile etmen gerekiyor. Ama erken dönemde isyanla uğraşmamak için ve milis güçlerine ihtiyacın olacağından bazı kültürleri bütünleştirmek gerekli oluyor. Bir kültürün seviyesini özgür kişiden vatandaş seviyesine çıkardığında onları bütünleştirmiş olursun. Yani özgür kişi olarak onlara verdiğin haklar gider. Vatandaşlar için yine bazı haklar verebilirsin ama unutma bütünleştirdiğin kültürler asimile edilemezler. Ama bu tamamen asimile edilemezler anlamına gelmiyor. İleri süreçte vatandaşlık haklarını alıp tekrardan asimile etmeye başlayabilirsin.
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Imperator: Rome - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: Aeschyli - 22-03-2021, 07:50

Konuyu Okuyanlar: 35 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.