[MP] Victoria 2 - DoD Multiplayer: Şubat 2021
Dünya Savaş'ının oyun süresi bitene kadar sonlanmayacağını düşünürken Japonya'nın teslim olması şaşırtıcıydı. Savaştan en az zarar gören ülke biz olduk. Kısa ve hayal ettiğim ölçekte bir Dünya Savaşı değildi ve aşırı lag ile Rusya'nın berbat dizilmiş vilayetleri sağ olsun bayağı sancılı oldu. İstediğim vilayete orduları götürmek için birkaç kez tıklamam gerekebiliyordu. İşe iyi yanından bakarsak, şu ana kadar oynadığım teknik açıdan en sıkıntısız Victoria II etkinliğiydi. Teknik sıkıntılarla fazla zaman kaybetmemek güzeldi.

Modun içeriği ilk 20-30 yılda tükendiği için, sözüm ona alternatif tarih modu olsa da oyunumun önemli bir kısmında normal bir Almanya gibi oynadım. Bu açıdan modu pek sevmedim. Yine de uzun süre bildiğimiz Victoria döneminde oynadıktan sonra alternatif tarihe geçiş yapmak değişiklik oldu.

lwvpka.jpg

İlk defa tüm teknolojileri araştırmayı başardım, Dünya Savaşı bittikten sonra en büyük motivasyon kaynağımdı.

d7azmq.jpg

Bu yazı çok sık gördüğüm bir şey değil, keyifli bir 100 yıl geçirdim.

Son olarak İmparator Menars'tan inciler:

unknown.png

unknown.png
IbnE9P2.gif
[+] 3 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Victoria 2 - DoD Multiplayer: Şubat 2021 - Yazar: Neym - 07-02-2021, 21:12
Victoria 2 - DoD Multiplayer: Şubat 2021 - Yazar: Neym - 08-02-2021, 18:04
Victoria 2 - DoD Multiplayer: Şubat 2021 - Yazar: Neym - 12-02-2021, 18:15
Victoria 2 - DoD Multiplayer: Şubat 2021 - Yazar: Attila the Hun - 26-03-2021, 23:37

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.