Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
-Oyunda bazı gezegenlere sivil fabrika yapabiliyorum bazılarına yapamıyorum. Nedenine baktğımda ecumenopolis olmaması gerekiyormuş eğer yanlış hatırlamıyorsam. Nedir bu olay? Ve nasıl çözebilirim?
-Teknoloji araştırma sırası mantığını anlamadım tam olarak. Mesela engineering alanında x araştırmasını yapayım bu bitince y'ye geçerim diyorum ama x araştırması bitince y seçeneklerde gözükmüyor, birkaç araştırma sonra y'yi araştırabiliyorum. İlk oynayışım olduğundan tam nasıl oluyor anlamadım.
-Teknolojide ilerlerken nelere önem verebilirim? Mesela bazı binalar açan veya bonuslar veren techler var bunlar tamam getirisini anlayabiliyorum, ama onun dışında atıyorum sadece "fusion reactor" veren tech var. Ben reaktörün ne işe yaradağını bilmiyorum, sizce nasıl bir yol izleyebilirim bu konuda? Ayrıca süreleri geçip cost azalıyor mu EU4'teki gibi?
-Stratejim kaynaklardan "Volatile Motes " denen kaynak durduk yere eksi yemeye başladı, nasıl düzeltebilirim?

Biraz çok oldu gibi. Teşekkürler.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: SHD - 10-05-2016, 12:13
Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: SHD - 19-05-2016, 13:34
Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: Averroes - 02-05-2021, 22:06
Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: MAB - 04-01-2022, 20:55

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.