Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
(02-05-2021, 22:26)Attila the Hun : 1. Sivil fabrikadan kastını anlamadım, oyunun içerisinde geçen İngilizce karşılığını söylersen sevinirim.
2. Stellaris'te teknolojilerde kart sistemi var. Bu rehberde sistemin nasıl işlediği oldukça ayrıntılı biçimde anlatılmış.
3. Teknoloji öncelikleri konusunda fazla bilgim olduğunu söyleyemem fakat Powered Exosceletons, ardından da Robotic Workers sayesinde robot üretmeye başlayabildiğin için bu ikisi gördüğün zaman alman gereken teknolojilerden.
4. Durduk yere eksi yemiyorsun, bazı gelişmiş binaların bakım masrafı olarak Volatile Moles kullanıldığı için öyledir. Chemical Plant inşa ederek dengeleyebilirsin.
Çok teşekkür ederim. Sivil fabrikalardan kastım "civilian industry". Bir de ekstradan sormak istiyorum. Robot üretmek neden avantajlı? İsyan falan edebiliyorlar mı?
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: SHD - 10-05-2016, 12:13
Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: SHD - 19-05-2016, 13:34
Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: Averroes - 02-05-2021, 22:39
Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: MAB - 04-01-2022, 20:55

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.