Victoria 3 - Kapalı Demo Gösteriminden Bilgiler
(23-05-2021, 10:11)reddga : Diplomasinin savaşlardan daha ön planda olması en ilgimi çeken şeylerden biri. Daha önce bir Victoria oyunu oynamamış olduğumdan bunun nasıl işleyebileceğimi pek kestiremiyorum ama umarım istenilen tarzda bir sistem olur.

İlk oyunda diplomasi o kadar da etkili değildi şahsen. Hemen hemen Paradox'un her Grand Strategy oyununda olan seçeneklerdi. Uluslararası krizler de ek paket ile birlikte gelmişti. Güzeldi fakat "yeni bir oyun" için yetersiz bence. Henüz erken ama benim anladığım kadarıyla karşımızda Victoria 2'den çok da farklı bir oyun olmayacak sanırım. Beklenen Victoria 3 bu muydu, sadece görsel bir yenileme miydi, bilemiyorum. Muhtemelen yine aynı DLC politikası ile oyuna farklı bir hava katacaklar.
Sinkaf-ül Tertibat
[+] 1 üye Doraemon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Victoria 3 - Kapalı Demo Gösteriminden Bilgiler - Yazar: Doraemon - 23-05-2021, 14:44

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.