2021 İlkbahar Modern Campaigns: Middle East'67 Etkinliği
5. turda çıkmak zorunda kalsamda gayet eğlenceli bir etkinlikti. Tüm katılımcılara ve takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Benim için oyunun özeti:

tenor.gif

(09-06-2021, 21:15)Attila the Hun : Zevkli bir etkinlikti. Güney cephesi sandığımdan çok daha hızlı çöktü, hatta çoğu zafer noktasında tek bir birlik bile bırakılmamıştı. 

Klasik copypasta analizimizi yapmasak olmaz.

Oyun başında elimde sadece 1 tabur piyade ve 2 tabur tank olduğu için vplere asker dağıtamadım qq :pen: . Elimde bu kadar az asker olduğu için zayıflığımı örtmem, dolayısıyla taarruza geçmem gerekiyordu. Bununda biraz etkisi olmuş olabilir elbet.

Saldırırken ki amacım seyahat modunda bulabildiğim düşmanları disrupt ederek az kayıpla yüksek zayiat verdirmek, hiç değilse toparlanmalarını sağlayarak düşmanı oyalamak ve korkutmaktı. Hedefime ulaştığımı pek zannetmiyorum ancak yinede yüksek zayiatlar verdirmeyi başarabildik. Vpleri savunsam bile 3-4 tur içerisinde tamamen imha olarak geri püskürtüleceğimin bariz olduğunu düşünüyorum.
[+] 2 üye Littleİskender nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
2021 İlkbahar Modern Campaigns: Middle East'67 Etkinliği - Yazar: Littleİskender - 09-06-2021, 22:39

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.