Victoria 3 Türkçe Dil Desteği Sağlanması
(24-06-2021, 14:28)kamikaze : Yıllardır; yaaaaa Türkçe koyarlarsa çok masraflı olur, hem kaç kişi oynuyor, diyen şirket fetişistleri artık bi sussun. Olm , siz firmaları bu kadar savunduğunuz sürece iflah olamayız. Firmalar bizim dostumuz değil.

Bak 10 bin dolara bu işi yapmayacak insan evladı tanımıyorum. Dolar 9 oluyor, 90 bin para demek. 90 bin lan 90 bin, 3 ayda tamamlasa aylık geliri 30 bin tl olur. kim hayır diyebilir. Bana deyin ki ben reddederim. Adamlara maliyetiyse sadece 10 bin dolar, milyonlarca dolar kazanan şirket için 10 bin dolar ne ki. Belki de 1 çalışanına verilen  aylık maaş.

Acımayın yetime.

Firmaların bizim dostumuz olmadığını anlaması gereken siz olabilirsiniz. Diyelim ki 10bin dolar olsun; önüne gelen adama yama çevirtemez firma, yamanın kalitesini düşünmeli. Ayrıa oyunların sürekli güncellenmesi durumu var. Ben yama gelmesini istediğimde veya desteklediğimde firma için bir değişiklik olmuyor. Firma bizim dostumuz değil evet ama biz de firmanın dostu değiliz. Firma sadece Türkçe yama olduğunda oyunu alacak küçük bir grup için hayrına yama yaptırmaz.
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Victoria 3 Türkçe Dil Desteği Sağlanması - Yazar: Aytaç - 24-06-2021, 17:19

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.