Oyunda denenebilecek farklı şeyler
Portekiz ile oyuna başlayıp mağrip bölgesini toplayana kadar İspanya ile ally kalıp admin tech 10 a gelip brezilyada koloni kurup  sonra spanyayı rival alıp bilerek yada Hakikaten yenilip flee to brazil kararını geçirip amerikada ve afrikada süper güç olduktan sonra İspanyaya taht birliğin altındaki portekiz coreları üzerinden reconquest açıp çok eğlenceli ve epik bir oyun geçirebilirsin , bir kere denedim acemice oldu tekrar yapmak istiyorum foruma rp tarzında hikaye atıcam

Edit donanmaya ağırlık ver Cebelitarıktan ispanyayı geçirmeyeceksin, mağrip bölgesi Portekiz devleti düştükten sonra brezilya toprağı olarak kalıcak sadece Portekiz'in avrupadaki 10 provincini ispanyaya bırak, kolonileştirilmemiş tek kanarya adasına sakın dokunma ispanya oraya koloni bir adım geriden gelse kârdır, kalan 2 kanarya adasında Portekizi taht birliği altında tut sakın annexleme önce corelarını geri alıcan sonra görev ağacı üzerinden perma claimler elde edicen, ümit burnunu ivory coastı güney atlantik adalarını ve güney Amerika kıyılarını kapatmak faydalı olabilir, muhtelen İspanya meksika kıyılarını ve karayipleri kolonize edecektir, öyle olsa bile asyaya gidişini engelleyebilirsin tercih sana kalmış
[+] 1 üye Legnica nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Oyunda denenebilecek farklı şeyler - Yazar: esatdemir - 23-06-2021, 18:39
Oyunda denenebilecek farklı şeyler - Yazar: Defterdar - 23-06-2021, 20:15
Oyunda denenebilecek farklı şeyler - Yazar: cranium - 11-07-2021, 21:09
Oyunda denenebilecek farklı şeyler - Yazar: cranium - 12-07-2021, 01:26
Oyunda denenebilecek farklı şeyler - Yazar: Legnica - 11-07-2021, 21:47

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.