Medieval 2 encountered an unspecified error and will now exit
(15-08-2021, 21:01)turkish lokum : Bir mod kullanıyor musun? Genel olarak bu sorun olma sebebi şu. Oyun o an ihtiyaç duyduğu şeyi dosyalar arasında düzgün şekilde bulamıyor. Eğer oyunun başından beri olsa başka bir sorun var diyeceğim ama oyunda hangi ülkeyle açarsan aç 52. turda ortaya çıkıyorsa bu sorun o turda olan olaylardan biri tetikliyor olmalı. Bu arada sorun düzelse bile aynı save üzerinde işe yaramayabilir yani yeni bir yöntem denedikten sonra sıfırdan yeni bir oyun açman lazım. Oyunda "first_magnetic_compass" eventini görüyor musun? Eğer görmüyorsan tam o tur olan o event var, dosyalarından o eventin gerçekleşme tarihini geriye alıp ondan kaynaklanıp kaynaklanmadığından emin olabilirsin. Bu arada internette bakınırken gördüm win8 kullanan birisi "descr_geography_new" dosyalarını silmiş ve sorunu düzelmiş ama bu dosyaları görmek için unpack yapman gerekiyor.
Bu arada tavsiyelerimi dediğim gibi oyunu sıfırdan açsan bile aynı hata ile karşılaştığını varsayarak veriyorum lütfen teyit et.

Mod kullanmıyorum,  dediğin dosyalara bakacağım yeni save açıp tekrar deneyeceğim.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Medieval 2 encountered an unspecified error and will now exit - Yazar: Koios - 15-08-2021, 22:04

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.