Medieval 2 encountered an unspecified error and will now exit
(16-08-2021, 12:12)turkish lokum : Valla save almadan dolayı çöktüğünü daha önce hiç duymadım ama belli olmaz. Oyun eski olduğu için abuk subuk hatalar oluyor, zaten oyunun destek hattındaki adamlar bile oyun eski olduğu için win7 ve sonraki işletim sistemleri için çalışma garantisi vermiyor. Şimdi de 60. turda mı gidiyor, eğer öyleyse o turda da bir event çıkıyor. Direk eventleri aktif etme sırasında bir hata yaşanıyor olabilir. Bu arada yanlış hatırlamıyor isem  "descr_geography_new"  dosyasından iki tane vardı. İkisini de sildiğinden emin ol.
Event dosyasını buldum tekrar ikinci tura alıp yeni savede denedim sıkıntı çıkmadı. Şimdi elimle save almadan oynacayağım bakalım düzelecek mi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Medieval 2 encountered an unspecified error and will now exit - Yazar: Koios - 16-08-2021, 14:16

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.