[MOD][WIP] Sacrillegos Türkçe Çeviri Projesi [Steam Workshop]
Vay öncelikle konuyu görünce eski konu sandım önemsemedim, sonra merak ettim kim ne yazmış diye ve bunu görünce acaip sevindim. Umarım hepsini bitirmeseniz bile oynanabilir bir seviyede çevirirsiniz. Bu opyunu oynamak isteyipde oynayamayan sadece kendi çevremde bir ordu var diyebilirim. İngilizcem olmadığı için bende oynayamadım. Eğer yama az da olsa oynanabilir seviyede ise hem oyunu hem yamayı indirip bir bakmak isterim. Yama yüzdesi 0.10 demişsiniz fakat yani temel şeyleri anlayabilirmiyiz yoksa alfa sürümü çıkmadan hiç denemeyelim mi? Hocam valla elinize sağlık, umarım vazgeçmezsiniz ve çeviriyi bitirirsiniz. Emin olun bir çok kişi sevinecektir. Yama da ilerledikçe makul bir çeviri yüzdesini ulaşınca bağış hesabı da koyun bende dahil bir çok kişi az da olsa desteklerini gösterecektir. Saygılar, sevgiler. Umarım bitirirsiniz :D
[+] 1 üye doqukank nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Stellaris Türkçe Çeviri Projesi - Yazar: Sacrillegos - 29-09-2021, 21:11
Sacrillegos Türkçe Çeviri Projesi (Utopia + Federations) | Alpha Sürüm Çıktı! - Yazar: doqukank - 06-10-2021, 03:20

Konuyu Okuyanlar: 10 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.