[MOD][WIP] Sacrillegos Türkçe Çeviri Projesi [Steam Workshop]
(06-10-2021, 03:20)Sacrillegos : İyi dilekleriniz için teşekkürler, şu an için %40 oynanabilir seviyede diyebilirim, eventlerin bazılarını çevirdim, bazıları öylece duruyor. Yama her gün irili ufaklı güncelleme alıyor, indirip bir şans verin derim. Belki böylece gözünüze takılan bir şey olduğunda "Şu kısmı da çevirebilir misin?" tarzında istekleri atölye sayfasındaki yorumlara yazabilirsiniz, ben de o yorumlar ışığında çevriyi günlük olarak güncellerim  :down_face:

Cuma günü indirip hemen deniyorum hocam, ingilizcem yok yani yanlışlarınızı yada yanlış çevirileri söyleyemem. Ama oyunda gerekli olduğunu düşündüğüm yerleri eğer çevrilmediyse kesinlikle yazarım. Eventler önemli değil, eventlerin çoğuna internetten ulaşabiliyorum, en önemli yerler mekaniklerin açıklamaları. Yani neyin ne anlama geldiği, ne işe yaradığını ne kadar bonus ne kadar debuff verdiği gibi yerlerle daha çok ilgileniyorum. Yoksa elbette ki %100 olsun eventlerde çevrilsin isterim ama zamanla elbet. Tekrar teşekkür ediyorum, umarım sonunu görürsünüz diyorum. Esenlikle...
[+] 1 üye doqukank nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Stellaris Türkçe Çeviri Projesi - Yazar: Sacrillegos - 29-09-2021, 21:11
Sacrillegos Türkçe Çeviri Projesi (Utopia + Federations) | Alpha Sürüm Çıktı! - Yazar: doqukank - 06-10-2021, 20:31

Konuyu Okuyanlar: 19 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.