Dizi: The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022)
İlk bölümün sonunda umutusuzluğa düşmüşken ikinci bölüm ile birlikte beklentilerim tekrar yükseldi, çok sıkı bir middle earth hayranı olmasam da bu evrenin zarar görmemesini isteyen bir Tolkien okuruyum. Senaristlerin epey şımardığını, kendi popülist fikirlerini izleyiciye dayattığını görmemek için kör olmak lazım. Amazon bu iş için ne kadar para harcarsa harcasın, oyunculuklar ve cast ne kadar iyi olursa olsun senaristler hikayeyi mahvetmiş bundan dolayı verilen 1 puanları anlayabiliyorum.
Bundan sonraki tek beklentim ( ve beni tek heyecanlandıran ) bazı mekanları yüksek teknolojiyle birlikte ilk kez görecek olmamız. Bu konuda haklarını yemeyeceğim, bazı sahneler cidden tablo gibiydi umarım ileride dahasına rastlarız. Önümüzde izlenecek bir çok bölüm ve belki de bir çok sezon var, bazı yorumları yapmak için erken.
Bekleyip göreceğiz.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Yüzüklerin Efendisi - Orta Dünya (2021) - Yazar: MAB - 18-09-2020, 12:59
Lord of the Rings - Middle Earth (2021) - Yazar: cemal - 19-01-2022, 23:25
The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022) - Yazar: MAB - 03-09-2022, 17:37

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.