AoE2 - Return of Rome - Neler Biliyoruz?
(08-04-2023, 15:44)Legnica :
(08-04-2023, 14:15)reddga : Bu DLC ile ilgili düşüncelerim karışık. Daha fazla detay paylaşılana kadar fazla yorumda bulunmak istemiyorum ama kısaca ilk oyunun sorunlarını gidermek yerine ikinci oyuna DLC olarak getirmek bana hoş gelmedi. Aynı oyunu tekrardan satın almamız için Microsoft'un ne yaptığını biliyor olmasını umuyorum.

bence 1. oyuna vakit harcamak istemiyorlar uzun zamandır dengeleme güncellemesi de gelmiyor zaten, 1'i 2'ye yamayıp devam etmek istiyorlar gibi, zaten 3'de aynı kadari paylaşacak diye endişeliyim 2 daha popüler duruyor, neyse ki 3 için son 2 ay beta yama süreçleriyle geçti umarım devamı gelir.

Öyleyse ilk oyunu alana bu dlc yi bedava versinler. Çünkü ortada çok büyük hayal kırıklığı ve kandırılmışlık var. Age of 3 ün iyi bir kitlesi var. Adamlar bu oyuna adam akıllı dlc yapmadılar. Bence korkacaksak 4 için korkalım. 2 deki tarih havası 4 de yok. Forumda kullanıcı arayüzünün berbat olduğunu bin defa söylendi. Adamlar anlamıyor.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
AoE2 - Return of the Rome - Neler Biliyoruz? - Yazar: dark prens - 08-04-2023, 19:03

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.