Duyuru: Age of Empires 2 DE - Return of Rome Eklentisi
Bu eklentiye zaten hiç sıcak bakmıyordum, fiyatının 140 lira olduğunu görünce iyice soğudum. Yenilikler kötü sayılmaz ama aynı oyunu (AoE) bir kere daha satın aldırmaları için daha çok şey gerekirdi.

Yapabilecekleri en iyi şey bu eklentiyi (yeni uygarlığı ve seferleri) ilk oyuna eklenti olarak getirip AoE2 QoL yeniliklerini ücretsiz bir yamayla vermeleri olurdu. Böyle yapmamalarının en büyük sebebi Xbox oyuncuları diye tahmin ediyorum. Xbox'da AoE olmadığından AoE2 üzerinden getirmeleri gerekti. Böylece onlara da satabilecekler.

Bir yerde söylendi mi göremedim ama bu eklenti ile birlikte AoE:DE'ye destek tamamen bitmiş olmalı. Beni en çok üzen şey de bu.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Age of Empires 2 DE - Return of Rome Eklentisi - Yazar: reddga - 26-04-2023, 08:14

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.