Cities: Skylines II - İlk İzlenimleriniz
Oyun cikmadan once gamelass ön indirme yapmiştim geri sayimla 19:00 da acayim dedim guncelleme yapmaya calisti yarim saat bekletti sonrasinda oyun acilmadi naparsam yapayim acilmadi oyunu sildim tekrar yukledim saat 21:30 da anca girebildim yani hala tam vaktinde oynama keyfi pc playstation gibi degil.

Gecikmeli de olsa oyuna giris yaptim acilis ekrani menuler 1. Oyundakine cok benzer olduğundan yabancilik cekmedim bir harita secip basladim tuttorial kismi cok sıkıcı geldi hic ilk oyunu da bilmeyene gore yapilmis o yuzden biraz tecrubeliyseniz kapatmanizi oneririm.

Oyun basladiginda grafikler full ve 2k cozunurlukte nedense gozume hos gelmedi ozellikle anti alasing tatmin etmedi ne kadar ayar degistirdiysem de grafiklerde bir tatminsizlik oldu. Onun disinda arayuz cok temiz eski oyunun modlarindaki kolayliklarin cogu bu oyunda hazir gelmis gibi arti bircok dlc natural disaster , endustri, ulasim, park, kampus sanki bastan yuklu gibiydi bu bakima oyun baya dolu hissettirdi.

Oyunda bina yaptikca ve nüfus mutluluk gelistikce yani yaptigimiz cogu eglem sonucunda deneyim puani kazanip level atlayip arastirma kısmından secim yapmamiz rol yapma acisindan cok keyifli olmuş.

Oyun ilk izlenim olarak beni mutlu etti biraz grafiksel tatminlik acisindan Anno 1800 veya Tropico 6 seviyesine gelse yeterli onun disinda Dlc ler ve ucretsiz guncelemelerle oyun cok ileri seviyelere gelebilir potansiyeli yuksek bir oyun olmus.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Cities: Skylines II - İlk İzlenimleriniz - Yazar: SoulForged - 25-10-2023, 08:55

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.