Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
(21-05-2016, 21:57)Lothebork :
Alıntı:Donanmanızda farklı dizaynda çok sayıda gemi bulundurmanızda fayda var, ideal oran 1-4-7-12.

Sahip olduğunuz her battleship için 4 cruiser 7 destroyer ve 12 corvette'iniz bulunmalı.
Oyunu oynuyorum birkaç saattir ama Corvette'den başka bir şey yazmıyor? Nereden yapılıyor bu cruiser destroyer? 1klık corvette donanmam var ama savaşa girince hepsi çıtır çerez ölüyor. Gemi dizaynını da otomatiğe alıyorum zaten fazla anlamadım.

O gemileri üretebilmek için teknoloji geliştirmen gerekli. Zaten görüceksin teknolojiyi. Daha sonra geliştirdiğin teknoloji üzerinden uzayüssünü yükseltmelisin. Gemi dizaynı teknoloji açtıkça gelişen sistemleri yenilemek yeterli.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: SHD - 10-05-2016, 12:13
Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: SHD - 19-05-2016, 13:34
RE: Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: Justicar - 21-05-2016, 22:05
Stellaris - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: MAB - 04-01-2022, 20:55

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.