Civilization V - Multiplayer Görsel Paylaşım
@Blackwhist @Redtay ve ben bir multi serisi oynuyoruz.5 de aimiz var...bir görsel paylaşayım.. devam edersek devamı gelecek..

WYNNkL.jpg

medeniyet olarak mayaları seçtim. mayalardan oyundaki yeri hakkında biraz bahsedeyim.erken dönemin kültür din ve bilim anlamında avantajlı br ülkesi mayalar.
shrine yerine kurdukları özel binası pyramid , shrinenin sağladığı +1 faith yerine +2 faith ve+ 2 science getiriyor. bu da bir miktar avantaj olarak size dönüyor.ayrıca hızlıca teoloji keşfedilirse , oyundaki takvime göre her 394 yılda bir great person hediyesi oluyor. bu da yine hızlıca din kurmanızı sağlıyor.kurmuşsanız reforme etme şansınız oluyor. isterseniz bunu great artist musician veya writer olarak değerlendirebilir, erkendne turizm de kasabilirsiniz..

kısacası oyunun erken döneminin önemli medeniyeti olan mayalar sayesinde şuanda öne geçmiş durumdayız.

mayaların özel askeri hiçbir treknolojik glişme istemeyen atlatistler, pek bir işlevi olmasa da erken dönemde okçular yerine kullanılabilen birimler..

bu arada redtay osmanlıyı aldı. blackwhist neydi unuttum :D hala da keşfedemedim kendisini :D
FxO_A92WYAI--2l.jpg
[+] 3 üye jax61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Civilization V - Multiplayer Görsel Paylaşım - Yazar: jax61 - 03-08-2016, 18:27

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.