Türkler Islam yerine Hristiyanlığı seçseydi?
(05-02-2017, 18:20)cemal : Bombalar icat edilmeyeceği için patlamazdı tabi :)

Böyle diyerek fazla emin konuşmuş olmuyor musunuz? Nerden biliyorsunuz neyin neyi tetikleyeceğini. Hayal gücü geniş biri buraya çok farklı senaryolar yazarak şuanki teknolojiden daha ilerle olduğumuz bir teori bile yazabilir. Diğer konuyada yazmıştım hiç bir şeyden emin olamayız. Zira okuduğun tarih kitaplarında dahi neyin ne kadar doğru ne kadar yanlış yazıldığını tespit edilemezken kalkmışsınız, internet olmazdı, bomba olmazdı, coğrafi keşifler olmazdı diyorsunuz. Ben ise bunların daha erken veya daha geç keşfedilip/icat edilip edilmeyeceğine emin olamayız diyorum. Din bazlı tartışmanıza katılmadan bazı şeylere biraz daha objektif olarak yaklaşmanızı tavsiye ediyorum.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Türkler Islam yerine Hristiyanlığı seçseydi? - Yazar: ZenderX - 05-02-2017, 18:33

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.