Anket Başlığı: Zorluk Nasıl Olsun ?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Geçen Oyun ile Aynı

6 60.00%
Daha Kolay

2 20.00%
Geçen Oyunda Zorluk Mu Vardı?

2 20.00%
Katılımcı sayısı: 10 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı]
herkes teorisini söylemesini teoriler üzerinden gidelim

1. teori

@Probang mutfakta geçit aramıştı gerçi @Aytaç ve @'Cpt.MacMillan' aradı ve bu üçünden biri geçit buldu ve mafya hepimizin uyumasını sağlayan uyku gazını evin içine saldı ama geçitte saklanan katil etkilenmedi ve dışarı çıkıp @JanissaryArcher i öldürdü ve gizli geçiti bulduğu için cesedi oraya götürdü ve sakladı vuran doktor da değildi polisde çünkü ölümcül noktaları bilirlerdi ve kurban öldümü diye fazladan ateş etmezdi çünkü geçite sokulacaktı ve öldüğünden emin olunması lazımdı bunun için Aytaçı eliyorum bence değil @'Cpt.MacMillan' ise güvenlik görevlisi yani birini koruyabilir zaten kendisi katilse yardakçısını korumasına gerek kalmaz kimse koruma altına alınmadı Probang ise daha sessiz sakin hiç bi konu hakkında yorumda bulunmayan fikir fazla öne sürmeyen biri ben katilin bu iksinden biri olacağını düşünüyorum aslında tahminim Aytaçtı ama mantıklı bi açıklama bulamadım bunun için katil bence ikisinden biri bulalım kurtulalım arkadaşlar :)

bunn doğru ve yanlış yerleri neler bunu tartışalım 1 teori üzerinden gidip farklı teoriler üretelim yoksa çok karışık oluyor
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı] - Yazar: Kher - 14-03-2017, 21:23

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.