Duyuru: Total War'dan 'Yeni Total War Oyunu' Yayını | Warhammer 2 Duyuruldu
Firmayı " Tarih temalı oyun " çıkarmadı diye eleştirmemek lazım. Sonuçta adamlar çok büyük paralar harcıyor bu işe. İllaki piyasa araştırması yapıp Warhammer 2 nin şirketleri için daha karlı olacağını düşünmüş olmalılar.

Zaten bu kadar kısa sürede baştan aşağı yeni bir oyun yapamazlardı. Varolan bir oyunun üzerinde ufak değişiklikler ile alın size yeni oyun, tarzında birşey yaptılar. Ki bu yaptıkları hiç de farklı birşey değil. Zira Attila da Rome 2 nin modu gibi olduğu için buna alışkınız.

Duman'ın söylediği gibi Warhammer ı üçleme şeklinde çıkarıp bu oyunu rafa kaldıracaklarını düşünüyorum. Ancak bundan sonra o beklediğimiz Tarih Temalı yeni Total War'ımız bize gelecektir.

Ayrıca Total War Arena'yı bunların dışında tutalım. Onun ekibi farklı diye biliyorum. Ha bu arada tarih temalı yeni oyunun da Medieval 3 olmayacağını tahmin ediyorum. Zira daha önce oynanmamış bir zaman dilimi seçeceklerini söylediler. Yani her yerden gelebilir. Sınırlamak zor görünüyor.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Total War'dan 'Yeni Total War Oyunu' Yayını | Warhammer 2 Duyuruldu - Yazar: Merco - 31-03-2017, 22:49

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.