Stellaris - Multiplayer Görsel Paylaşım
oyun baslangicinda sans onemli faktor tabi ki. Benim de baslangic alanimda kendi sistemimden baska hic birsey yoktu, cevrede wormhole menzilim icin de de 4-5 sistem ancak vardi. Boyle durumlarda ilk bastaki gelisme ve ekonomik duzeni kurmadan once cabucak genislemeye ugrasmak lazim.

Ben jaxin hemen dogusundaydim, onceden konusmadan ayarlamisiz ki ayni dunya tipini colony olarak ariyomusuz. Jax bunu firsat olarak kullanmayip bana genislemek icin alan birakti kendi uzak yerlere koloni atmayi tercih etti. Tesekkurler. Benim baslangic kolonileri oldukca kucuktu. 12-14 slotluk gezegenlerde maden odakli gelisim yaptim. Genelde influence kazanmaya odakli irk sectigim icin gezegen eddictlerine yuklendim.

Sizin savas biterken ben filo basmaya baslamistim, devam etsek 7-8binlik filoyu idare edecek ekonomi vardi. Bu arada jaxin ulkesi oldukca guclendi. oyuna devam edersek domine eder.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Stellaris - Multiplayer Görsel Paylaşım - Yazar: yafeshan - 22-04-2017, 16:16

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.