Stellaris - Multiplayer Görsel Paylaşım
Siddetli tartismaya gerek yok. Bu son oyun zaten denemeydi, neyi nasil yapsak uygun olur diye gormek icin oynadik. Aeschyli bence yanlis birsey yapmadi, materialist olarak onu kisitlayan pek birsey olmadigindan herkesle anlasmaya calisti. Benim dibimdeki AI ile anlasma yapmasa cok onceden isgal edilmisti. Frontier atmasi da cok dogal.

Kizmasin ama burda agresif irk secip milletle diplomatik iliski kuran Jax, Aeschyli irkinin yapisina gore istedigine gider anlasma yapmaya calisir, ama karsi taraf irki gerektiriyorsa kabul etmemeli. Ben frontier kaldima teklifini ondan kabul etmedim. Bosuna her onume gelene rival atmadim. Aeschylinin kendinden guclu oldugu belli olan yol ya dusmaninin baska savasa girmesini beklemek yada ittifaklar kurup oyle basa cikmaya calismak, adam da tam bunu yapti.

Bence dunku oyun kismi olarak basariliydi. dumanin son yazdigi kurallara gore esas oyunu rahatca oynaybiliriz.

Agresif irklarin diplomatik eksikligini giderecek cok bonusu var. Mesela dunku Jaxin ucuk genislikteki ulkesi Xenophobe bonusu sayesinde buyudu. Bendeki hive mind mutluluk diye bir sorunu olmadigi icin her koloniye yelesebildim rahatca. Diger ethiclerde zaten cok bi sinirlama yok.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Stellaris - Multiplayer Görsel Paylaşım - Yazar: yafeshan - 27-04-2017, 15:23

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.