Stellaris - Multiplayer Görsel Paylaşım
Ben Stellaris'te yaptığım ilk savaşı ondan önceki (spiralli, yine başkentimin yanına outpost attığın oyun) yine mpde yaptım, senle giriştiğimiz savaş oyun içerisinde fiilen giriştiğim ya 3. savaştır ya da 4. savaş, singleplayer bile oynamadım, hatta oynadığımız ilk multiplayerda fanatik pasifist seçmemin sebebi de buydu. Çünkü oyunda savaşın nasıl yapıldığını bilmiyordum, yaptığım ilk savaşta da gezegeni bombardımana alıp warscore vermesini bekledim.

Burada mesele tecrübe değil, mentalite. Senin mentalitende o anda benle karşılaşmadan önce galaksinin yarısıyla müttefik olabilmen gerekiyordu, o gerçekleşemediği için yenildin. Asla 1v1 adil bir muharebeye ne EU4'te ne CK2'de ne de Stellaris'te girmeyeceksin. Girmeni de beklemiyorum, bu şekilde oturmuş.

Fleet powerın neden inferiordu diye sorarken çıkıp 10 tane devletle teknoloji anlaşman varken teknolojide superior olmamdan da bahsedeceksin.

Bu Konudaki Yorumlar
Stellaris - Multiplayer Görsel Paylaşım - Yazar: Duman - 27-04-2017, 15:38

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.