[Forum Oyunu] Königsberg 1945 [Savaş Başlıyor]
Fabrikalarda biraz diğer generallerin zorlamasıylada olsada az sayıda üniforma yapılmıştı.Yapılmaya devam ediyorduki PashaZade bütün generalleri yanına çağırdığını açıkladı.Konuşmasına şu şekilde başladı "Sovyetlerin çok kısa süre içerisinde saldırı yapacağına dair bilgi aldım hepinizi buraya çağırmamın sebebide bu bütün herkes bir plan yapıp bölgelere dağılmalı" Dışarıdaki kar fırtınasıysa gittikçe kötüleşiyordu.Dışarıya bakarak Feldmarschall "Soğuktan yararlanmak istiyorlar soğuk elbette onlar içinde kötü ama bizim zayıf durumumuzda bizi çok daha etkileyeceğinden farkındalar hedefleri burayı bitirip Berlin'e gitmek olmalı geçen seferkinin aksine bu sefer tam bir savaş olacak" dedi.

Oda sessizliğe bürünür sessizliği bozmak için HulkSpider03 "Komünist köpeklerden kaçının ne zaman saldırdığı önemli değil hepsini vurup cehenneme geri gönderdiğimiz sürece bizde Almanyada güvende olacaktır.Sieg Heil" der.Generallerse sırayla planlarını yapmaya başlamıştır.

(Önceden yaptığın tahkimatlar duruyor Pasha biliyorum...) 

Bütün Generallere 

A)Doğuya Git
B)Güneye Git
C)Batıya Git
D)Merkezi Savunalım
E)Limanı savunalım 

Not:İş için birkaç yere başvurmaya gitmiştim geç kaldı tur neyse gelecek tur savaş var o yüzden dağılırken doğru seçin.
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
[Forum Oyunu]Königsberg 1944 [Alımlar] - Yazar: Kher - 12-04-2017, 12:23
[Forum Oyunu]Königsberg 1944 [Alımlar] - Yazar: Kher - 12-04-2017, 14:59
[Forum Oyunu] Königsberg 1945 [Savaş Başlıyor] - Yazar: TR Ace - 16-05-2017, 14:14

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.