[HS] Medieval 2 - Grand Campaign Hotseat 2 (Vanilla) - [ Tur - RP ] (İptal)
Milan2.png
Dostum Roger, seni teslim aldığımda bizzat ağzını diktireceğim.Bu sayede gereksiz konuşmaktan kurtulmuş olursun.Bize bir de tekliften bahsetmişsin, senin aciz ordunu ve bizzat kendini Roma'nın dibinde kamp yaparken gördüm bir kaleye sığınmışsın.Bu derece sefil haldeyken benden Bologna ve Floransa'yı istemektesin.Bologna dan söz açılmışken prensesini Bologna'ya gönderebilirsin orada bizzat veliahtım onu karşılayacaktır.Floransa önlerine gelirse de bizzat Dük kızını karşılayacaktır.Eminim ikisi de prensesin gönlünü hoş edecektir.Sana son bir şans veriyorum sefil Roger.Hemen Papalık topraklarından çekil ve tövbe et.Milan'ın ise senden büyük bir devlet olduğunu kabullen ve korumamız altına gir, gir ki yaşayabilesin.

Fransa Kralı duyduklarımız bizi oldukça memnun etmiştir.Diplomatım yola çıkmıştır, Fransa toprakları içinde hoş karşılanacağından eminim.

İngilterenin teklifi bizi çok memnun etmiştir fakat bu şartlar altında bölgedeki dengeleri değiştiremeyiz.Fransa-İngiltere arasındaki sorunun barışçıl bir şekilde çözülmesi için çaba sarfedeceğiz.

@JanissaryArcher Türkler-2

[+] 1 üye iberkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Medieval 2 - Grand Campaign Hotseat 2 [ Tur - RP ] - Yazar: iberkay - 06-06-2017, 19:43

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.