[HS] Medieval 2 - Westeros Hotseat - [ Tur - RP ]
uc?export=download&id=0ByMFSXW8NtpiSlBwcFRHaTM3eWc
Ben ki, 7 Krallığın tek meşru kralı Stannis Baratheon,

Joffreyin rezil bir ilişkinin ürünü olduğunu, Renlynin ise benden küçük olduğunu yani krallık hakkının resmen bana ait olduğunu hepinize bildiririm. 7 Krallıktaki bütün büyük ve küçük lordlara mektuplar göndermiş ve onları tarafıma davet etmiş bulunmaktayım. Bu davetime icabet edenler günü geldiğinde, Krallığımı sökerek aldığımda, alacakları ödüller ile küçük dillerini yutacaktırlar.

Ayrıca Kendi Krallıklarını kurduğunu söyleyen ve benim Krallığımı parçalamaya cüret eden Stark ve Greyjoylara da gereken ders, Joffreyin o iğrenç başını ezdikten sonra verilecektir.

Ayrıca Rolland Storm komutasındaki birliklerimiz Sefton Staunton tarafından pusuya düşürülmüş, az sayıda olmalarına rağmen IŞIK TANRISI R'HLLORun kudreti sayesinde düşman birliklerini ezip geçmişlerdir. Bu zafer ki, "7 İnancı"na karşı aldığımız ilk zaferdir ve şüphesiz ki sonuncusu değildir.
uc?export=download&id=0ByMFSXW8NtpiVGtVQmZuY0pYM1k

Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Medieval 2 - Westeros Hotseat [ Tur - RP ] - Yazar: JanissaryArcher - 07-06-2017, 17:22

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.